Met het oog op duurzaamheid krijgen hoogwaardige artikelen die kleine, zichtbare defecten hebben, maar anders nog perfect werken, een 2e kans. Dit zijn nieuwe artikelen, demonstratiemodellen of retourzendingen, die zorgvuldig zijn gecontroleerd door onze experts.
Elk artikel is uniek. Daarom vragen we je begrip voor het feit dat een gedetailleerde individuele beschrijving van de defecten niet mogelijk is. Op 2e kans-artikelen zijn de wettelijke garantie en fabrieksgarantie van toepassing.
De Super Record 2x12-speed groep belichaamt de technologische knowhow en het ontwikkelingspotentieel van Campagnolo op het hoogste niveau. Deze groep is ontworpen voor degenen die hun motorfiets willen uitrusten met het beste dat het prestigieuze Italiaanse merk te bieden heeft op het gebied van prestaties en onderscheidend vermogen. Om iets te verbeteren dat al als een referentiepunt wordt beschouwd, mag zelfs het kleinste detail niet worden verwaarloosd. De afzonderlijke onderdelen zijn uiterst licht en tegelijkertijd zeer robuust. Deze twee aspecten maken de Super Record tot het uithangbord van het innovatievermogen van Campagnolo; de technologieën, de materialen en het vakmanschap waarmee de groep is gemaakt, verheffen hem tot een categorie apart.
Om het volledige potentieel van de 24 versnellingen te benutten en altijd de ideale verhouding te vinden voor elke klim, zijn de onderdelen van de aandrijving - in de eerste plaats de 12-speed cassette, die een tandwiel meer heeft met ongewijzigde ruimtebehoefte - perfect op elkaar afgestemd. Dual Pivot en Direct Mount velgremmen, evenals Campagnolo's eigen Disc Brake technologie, bieden uitstekende remprestaties en controle.
Het hoogste niveau van innovatie voor maximale stijfheid en schakelprecisie.
Het Campagnolo Super Record 2x12-speed carbon crankstel, waarvan het gewicht is verminderd met behulp van "Hollow Technology", maakt gebruik van het Ultra Torque locking systeem met titanium as voor een verliesvrije krachtoverbrenging. De crank kan worden gemonteerd op alle framemodellen, met zowel schijf- als velgremmen, omdat hij de kettinglijn optimaliseert op frames met een inbouwbreedte achter van 130, 135 of 142 mm, zonder afbreuk te doen aan de Q-factor, die net als bij de voorganger 145,5 mm bedraagt.
Het gebruik van CULT keramische kogellagers garandeert de typische Campagnolo soepelheid. De innovatieve vorm van het buitenste kettingblad en de voorgevormde pen garanderen snel en geruisloos schakelen. Bovendien verbetert de symmetrische tandvorm op het binnenste kettingblad de stabiliteit bij het kruisen van de ketting.
Het toegenomen gebruik van koolstofvezels op de crankarmen met dubbele standaard boutcirkel (112 en 145 mm) heeft het gewicht verminderd. De kettingbladen zijn bevestigd met acht bouten, die de stijfheid van het onderdeel vergroten. Het verschillende aantal pinnen voor elk van de drie gradaties (50/34, 52/36 en 53/39 tanden) optimaliseert hun inschakelgedrag en vergemakkelijkt zo het opschakelen. Bovendien vergemakkelijkt het reliëf van de buitenste kettingbladen het terugschakelen in de dode zones van de trapbeweging, waardoor de prestaties verbeteren.
De montage is uiterst eenvoudig, met een enkele overmaatse bout worden de twee ashelften stevig met elkaar verbonden. In termen van koppeloverdracht kan dit systeem de vergelijking met een as uit één stuk zeker doorstaan.
Bovendien is Campagnolo er ondanks het smalle zijprofiel in geslaagd de lagers buiten het trapashuis te plaatsen, waardoor de as, die een grotere diameter heeft gekregen, stijver is dankzij de grotere steunbreedte. Campagnolo heeft deze eigenschappen kunnen bereiken door gebruik te maken van de Ultra-Torque™, gebaseerd op de Hirth tandwieloverbrenging, een ingenieus mechanisch systeem dat voortkomt uit een lange ervaring in de motorbouw op het gebied van koppelingen voor roterende assen en motorassen.
Dit is in feite een koppelingsverbinding met zelfcentrerende en zelfuitlijnende tandwielen, die in het midden van de binnenste lageras is geplaatst, waar de uiteinden van de ashelften die stevig met de krukarmen zijn verbonden, elkaar raken.
De verbinding tussen de beste keramische kogels op de markt en de speciale stalen Cronitect. De lagers worden slechts gesmeerd met een dun laagje olie; dit verhoogt de soepele werking van de pedaalslinger met een factor negen. Corrosiebestendig - de prestaties blijven permanent behouden.
Leveringsomvang: zonder lagerschalen
Materiaal: crankarmen: carbon
Kettingbladen: aluminium
As: titanium
Extra gewicht: 50/34 tanden, 172,5 mm | fabrikantspecificatie
| Productnaam: | Campagnolo Super Record Ultra Torque TI Carbon Crankset - 2x12-speed - 2nd Choice |
| Fabrikant: | Campagnolo |
| Artikelnummer: | CAM631874 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Aantal versnellingen - vooraan: | 2 |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 12 |
| Asprofiel trapas: | Ultra-Torque/K-type - 25 mm |
| Uitvoering kettingblad: | rond |
| Kettingbladbevestiging: | conventioneel |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 618g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 170 mm: FC19-SR12040 | FC19-SR12062 | FC19-SR12093 172.5 mm: FC19-SR12240 | FC19-SR12262 | FC19-SR12293 175 mm: FC19-SR12540 | FC19-SR12562 | FC19-SR12593 |
| B-Keus: | ja |
| Productserie: | Campagnolo - Super Record |
| Boutgatenring : | 112 mm, 145 mm |
| Lengte van de crank: | 172.5 mm |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.campagnolo.com |