De Stumpjumper 15 is er en doet geen concessies op de trail. Slikt de brokken op de trail als een grote fiets? Check! Heeft hij de controle, speelsheid en efficiëntie van een short-travel fiets? Check! En wat dacht je van het brede scala aan afstelmogelijkheden waarmee je je fiets perfect kunt afstemmen op jou en je rijstijl? Check!
De GENIE schokdempertechnologie combineert een wendbare en levendige rijervaring met de downhill kwaliteiten van een enduro fiets. GENIE combineert de lineaire veerconstante van een stalen veer met de progressieve veerconstante van een luchtveer. Dit maximaliseert de controle en voorkomt bottom-outs.
De geometrie van deze fiets biedt de deugden van een big bike op verzoek, vederlicht rijgedrag in krappe passages en een enorm efficiënt klimgedrag. De centrale, ruime kuip centreert de rijder voor optimale tractie en controle in de bochten. De lage trapas, de vlakke balhoofdbuishoek en de geoptimaliseerde vorkoffset zorgen voor een gemakkelijke balans en grote stabiliteit, zelfs op moeilijk terrein.
De Stumpjumper 15 tilt montage naar een nieuw niveau met zijn geïntegreerde geometrie instelmogelijkheden: zes individuele instellingen stellen de rijder in staat om de ergonomie en efficiëntie van zijn fiets perfect aan te passen aan zijn voorkeuren en het terrein. De stuurhoek en trapashoogte kunnen worden aangepast voor het optimale zwaartepunt of de benodigde bodemvrijheid.
De ingenieuze SWAT Box 4.0 in de onderbuis van de Stumpjumper 15 biedt ook een wind-, weer- en crashbestendig opbergvak, nu nog veiliger en beter geïntegreerd.
<\/p>
Specialized stands for quality and that's not just a claim, it's a commitment. That's why Specialized gives you a lifetime warranty on ALL Specialized-branded frames & forks. Just register your product at Specialized within 90 days after purchase. To make this step easier, BIKE24 delivers all Specialized bikes with a QR code. Simply scan the QR code and go directly to the Specialized website, which has all the information you need about bicycle registration. For Specialized Turbo e-bikes & e-bike frames, the Mission Control app is required for registration.<\/p>
| Productnaam: | Specialized STUMPJUMPER 15 COMP ALLOY - MTB - 2025 - satin powder indigo / smoke |
| Fabrikant: | Specialized Bikes |
| Artikelnummer: | SBC679598 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB, All-Mountain |
| Naven: | Specialized |
| Spaken: | DT Swiss Industry |
| Velgen: | Specialized AL | Tubeless Ready |
| Ketting: | Shimano SLX CN-M7100 |
| Cassette: | Shimano SLX CS-M7100 |
| Versnellingspook: | Shimano SLX M7100 |
| Achterderailleur: | Shimano SLX M7100 SGS |
| Trapas: | Shimano BB-MT801 |
| Kettingblad gradatie: | 32 |
| Crank: | Shimano SLX M7120 |
| Remmen: | TRP Trail EVO | 203/180mm |
| Zadelpen modell: | X-Fusion Manic |
| Zadel: | Bridge Comp |
| Stuur: | Specialized 6000 AL | 6° Upsweep | 8° Backsweep |
| Stuurpen: | Trail Stem |
| Vork: | FOX FLOAT 36 Rhythm | GRIP |
| Frame: | Specialized M5 Premium AL | Trail Geo | SWAT |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 10-51 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 27,5" / 650B (584mm), 29" (622mm) |
| Handvatten: | Specialized Trail |
| Demper: | FOX FLOAT Performance | Specialized GENIE |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Veerweg vork: | 150 mm |
| Banden: | Butcher (29x2.30") | Eliminator - (S1-S2: 27.5x2.30" / S3-S6: 29x2.30") |
| Veerweg Frame: | 145mm |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Paars |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 16170g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 93325-55 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | S4 |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 196625143137, 196625143045, 196625030550, 196625030109, 196625030505 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.specialized.com |