Ontdek de ongeëvenaarde prestaties en het comfort van de EXPLR waterdichte, lichte regenbroek, die met veel oog voor detail is ontworpen om alle weersomstandigheden te trotseren.
De broek is gemaakt van hoogwaardig materiaal en biedt een waterdichtheid van 15K en een ademend vermogen van 40K, zodat je bij elk weertype droog en comfortabel blijft. De getapete naden zorgen voor uitstekende waterdichtheid en beschermen je tegen regen en slecht weer. Voor nog meer duurzaamheid is de broek extra verstevigd in het kruis, zodat hij de tand des tijds doorstaat.
Dankzij de verstelbare taille aan beide zijden kun je de pasvorm moeiteloos aanpassen en zorg je voor een comfortabel draaggevoel, helemaal naar jouw wensen. De verstelbare beenopeningen zorgen voor gemakkelijke toegang en een stevige pasvorm tijdens het fietsen, zonder overbodig materiaal.
Praktisch nut staat voorop bij het ontwerp van deze broek. Handige openingen geven toegang tot de broekzakken, zodat je je belangrijkste spullen moeiteloos kunt pakken. Reflecterende details zijn zorgvuldig geplaatst om de zichtbaarheid bij slechte lichtomstandigheden te vergroten.
De EXPLR waterdichte lichtgewicht regenbroek combineert naadloos functionaliteit, comfort en gemak en is daarmee de ideale keuze voor alle fietstochten, van ruige trails tot forenzenritten in de stad. Combineer hem met de EXPLR waterdichte lichtgewicht regenjas voor uitgebreide bescherming tegen de elementen.
Materiaal
100% Polyamide
| Productnaam: | GripGrab EXPLR Waterdicht Licht Regenbroek - Zwart |
| Fabrikant: | GripGrab |
| Artikelnummer: | GRB683448 |
| Materiaal: | 100% Polyamide |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 40000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 15000mm |
| Eigenschappen: | Waterdicht, Membraan |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 305g |
| GTIN's: | 5708486029113, 5708486029120, 5708486029137, 5708486029144, 5708486029106 |
| Pagina van de fabrikant: | http://gripgrab.com/ |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant GripGrab.
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Borst (cm) | 82 - 88 | 88 - 94 | 94 - 100 | 100 - 106 | 106 - 112 | 112 - 118 | 118 - 124 |
| C. Taille (cm) | 69 - 75 | 75 - 81 | 81 - 87 | 87 - 93 | 93 - 99 | 99 - 105 | 105 - 111 |
| D. Heup (cm) | 82 - 88 | 88 - 95 | 95 - 101 | 101 - 107 | 107 - 113 | 113 - 119 | 119 - 125 |
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
Internationaal 3XL
| Internationaal | XS / S | M / L | XL / XXL |
|---|---|---|---|
| B. Borst (cm) | 84 - 92 | 92 - 100 | 100 - 110 |
| C. Taille (cm) | 67 - 77 | 77 - 87 | 87 - 97 |
Internationaal XS / S
Internationaal M / L
Internationaal XL / XXL
| Internationaal | S | M | L | XL | XXL |
|---|---|---|---|---|---|
| B. Borst (cm) | 88 - 94 | 94 - 100 | 100 - 106 | 106 - 112 | 112 - 118 |
| C. Taille (cm) | 75 - 81 | 81 - 87 | 87 - 93 | 93 - 99 | 99 - 105 |
| D. Heup (cm) | 88 - 95 | 95 - 101 | 101 - 107 | 107 - 113 | 113 - 119 |
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL
Internationaal XXL
| Internationaal | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| B. Borst (cm) | 80 - 85 | 85 - 90 | 90 - 95 | 95 - 100 | 100 - 105 |
| C. Taille (cm) | 63 - 68 | 68 - 73 | 73 - 78 | 78 - 83 | 83 - 88 |
| D. Heup (cm) | 86 - 91 | 91 - 96 | 96 - 101 | 101 - 106 | 106 - 112 |
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL