Altijd de juiste versnelling. Met zijn 13-speed aandrijfsysteem en brede versnellingsbereik is de geavanceerde RED XPLR AXS serie de speerpunt van SRAM's
Met de RED XPLR crank kunnen
Leveringsomvang:
crank incl. krukas (zonder kettingblad en lagerscups)
| Productnaam: | SRAM RED XPLR Crank - Carbon | DUB | Wide | E1 - zwart |
| Fabrikant: | SRAM |
| Artikelnummer: | SRA695162 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Veldrijden, Allroad / Gravel |
| Aantal versnellingen - vooraan: | 1 |
| Asprofiel trapas: | SRAM DUB |
| Direct Mount Standard: | SRAM 8-Bolt |
| Kettingbladbevestiging: | Direct Mount |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 313g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | FC-RED-ASSY-E1 | 00.6118.690.009 / 00.6118.690.010 / 00.6118.690.011 |
| Bron gewicht: | BIKE24 |
| Gewogen versie: | 172,5mm |
| Productserie: | SRAM - Red XPLR AXS, SRAM - XPLR |
| Lengte van de crank: | 172.5 mm, 175 mm |
| GTIN's: | 710845899539, 710845899546, 710845899553 |
| Pagina van de fabrikant: | www.sram.com |