De
De V-brakes zijn krachtig en gemakkelijk te bedienen, dankzij hendels die speciaal zijn ontworpen voor kleine handen en een powermodulator aan de voorkant. En dankzij een verwisselbare versnellingshanger hoeft een ongelukje niet tot een dure reparatie te leiden.
| Productnaam: | CUBE ACID 240 - 24" Kinderfiets - 2026 - lightolive / orange |
| Fabrikant: | CUBE Bikes |
| Artikelnummer: | CUB698346 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Kinderen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Naven: | CUBE Aluminium |
| Velgen: | CUBE MT19 |
| Ketting: | KMC Z8.3 |
| Cassette: | Sunrace MFM300.7 |
| Versnellingspook: | Shimano SL-RS45 |
| Achterderailleur: | Shimano RD-M310 |
| Trapas: | Thun Paso-ML | BSA |
| Kettingblad gradatie: | 32 |
| Crank: | ACID |
| Remmen: | Alloy V-Brake |
| Zadelpen modell: | CUBE Aluminium Lite |
| Zadel: | CUBE Kid |
| Stuur: | CUBE Aluminium Lite | 580mm |
| Stuurpen: | CUBE Aluminium Lite |
| Vork: | SR Suntour SF15 |
| Balhoofd: | CUBE FPH863 |
| Frame: | Aluminium Lite 6061 |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 13-34 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 118-136cm |
| Leeftijdsadvies: | 7 - 9 |
| Type rem: | Velgrem |
| Fietswielmaat: | 24" (507mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | ACID bell |
| Handvatten: | ACID Kids |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 60 mm |
| Pedalen: | CUBE PP MTB |
| Banden: | Meghna | 24x2.1" |
| max. systeemgewicht: | 80kg |
| Rembediening: | Mechanisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Olijf |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 11300g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 851400 |
| Kabelplaatsing: | extern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | CUBE - Acid, CUBE - Acid 240 |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 7 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4054571474100 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.cube.eu |