De SR Suntour SF25 RAIDON34 is een hoogwaardige luchtgeveerde voorvork, ontworpen voor veeleisende trailrijders. Hij biedt een soepele respons, nauwkeurige controle en een hoge stijfheid voor uitdagende trails. Dankzij de eenvoudige instelling van de rebound- en compressiedemping kan de vork aan elk terrein worden aangepast.
| Productnaam: | SR Suntour SF25 RAIDON34 R-2CR EQ Voorvork - 29" | 120mm | Tapered | 15x110mm Boost - matzwart |
| Fabrikant: | SR Suntour |
| Artikelnummer: | SRS711782 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB, Trail |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Veerweg vork: | 120 mm |
| Asstandaard: | 15x110 mm Boost (VR) |
| Demper/Veer Versie: | Luchtveer |
| Instelbaarheid Vork/Demper: | Compressiedemping, Rebounddemper, via Afstandsbediening |
| Montagehoogte (zonder SAG): | 546.5mm |
| Veerpootdiameter: | 34mm |
| Ophanging: | AIR EQ |
| Demping: | R-2CR-PCS |
| Vork offset: | 44mm |
| Maximale bandbreedte: | 62mm |
| Schijfrembevestiging: | PM (7") 180 mm, Postmount |
| Max. Ø remschijf: | 203mm |
| Materiaal vorkbuis: | Aluminium |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 2300g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/8“ |
| Diameter vorkbuis - Beneden: | 1 1/2“ |
| GTIN's: | 4055149514297 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.srsuntour-cycling.com |