Alle competentie en robuustheid van een trailfiets op volwassen formaat in een junioruitvoering. De
| Productnaam: | Rocky Mountain REAPER 26 Microshift - 26" Kinder Mountainbike - 2026 - Ziggy Stardust / Pour Some Sugar on Me |
| Fabrikant: | Rocky Mountain |
| Artikelnummer: | RMO714504 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Kinderen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Naven: | Shimano TC500 |
| Spaken: | 2.0 Stainless |
| Velgen: | WTB KOM Team i30 TCS 2.0 |
| Ketting: | KMC X10-1 |
| Cassette: | Sunrace CSMS2 |
| Versnellingspook: | microSHIFT Advent X |
| Achterderailleur: | microSHIFT Advent X |
| Kettingblad gradatie: | 30 |
| Crank: | Rocky Mountain Microdrive 2PC |
| Remmen: | Tektro HD-J2820 | 180/180mm |
| Zadelpen modell: | Tranz X +RAD1.0 Dropper |
| Zadel: | Rocky Mountain Kids |
| Stuur: | Rocky Mountain Jr | 640mm |
| Stuurpen: | Rocky Mountain 31.8 AM |
| Vork: | Manitou JUNIT 34 Expert |
| Balhoofd: | FSA ZS56/66 Reach Adjust |
| Frame: | FORM™ Alloy | RIDE-2™ Adjustable Geometry |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | microSHIFT |
| Gradatie cassette: | 11-46 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 26" (559mm) |
| Handvatten: | SDG Slater JR Lock On |
| Demper: | RockShox Deluxe Select | 190x45mm |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Veerweg vork: | 130 mm |
| Banden: | Maxxis Minion DHF 2.5" / Maxxis Minion DHR II 2.4" |
| Veerweg Frame: | 130mm |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Artikelnummer van de fabrikant: | B0499OS1 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Productserie: | Rocky Mountain - Reaper |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 10 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 770416006780, 770416013634 |
| Pagina van de fabrikant: | https://bikes.com/ |