De P001 is de ultieme allrounder voor atleten die veel waarde hechten aan veelzijdigheid. Of je nu fietst, hardloopt of een complexe sportieve uitdaging aangaat, de P001 past zich moeiteloos aan elke activiteit aan. Het unisex-model is verkrijgbaar in twee maten en zorgt voor een perfecte pasvorm bij elke activiteit, terwijl de combinatie van "lichtgewicht en toch duurzaam" en de allernieuwste lenstechnologie ongeëvenaarde prestaties garandeert. Omdat de P001 zelfs onder de zwaarste omstandigheden zorgt voor scherp en helder zicht, kun je vol vertrouwen je grenzen verleggen.
Hydro-glazen zijn gemaakt van zeer slagvast polycarbonaat en bieden betrouwbare optische kwaliteit, inclusief 100% UV-bescherming en waterafstotende eigenschappen. Ze zijn ontworpen voor helder zicht en prestaties, zelfs in de moeilijkste omstandigheden. Hydro-glazen-technologie is verkrijgbaar in een breed bereik aan lenskleuren.
| Productnaam: | Bliz P001 XL Bril - Matt Blue - Grey Blue Mirror |
| Fabrikant: | Bliz |
| Artikelnummer: | BLI719663 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Glazen verwisselbaar, compatibel met RX-adapters, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 8-18% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 32g |
| brilbreedte: | 141mm |
| Temple Length: | 130mm |
| Lens height: | 61mm |
| GTIN's: | 8056262508022 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.blizeyewear.com |