De combinatie van koepelconstructie en korte, dwarse nokstok biedt flexibele leef-, kook- en opslagruimte en een uitstekende binnenhoogte en -breedte zodat twee mensen naast elkaar kunnen zitten. De twee deuren bieden gemakkelijke toegang voor beide kampeerders en verschillende manieren om de deuren te openen om zowel wind- als tochtbescherming te bieden. De binnenstokken zijn met puntstokken en twee robuuste ogen aan de dakstok bevestigd.
| Productnaam: | Robens Aster 3 Pro Tent - Green |
| Fabrikant: | Robens |
| Artikelnummer: | ROB721422 |
| Activiteit: | Outdoor, Trekking |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maat verpakking (L/W/H): | 500/150/150mm |
| Waterkolom: | 6000mm |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Trekking, Kamperen |
| Constructie tent: | Koepel |
| Aantal personen: | 3 |
| Tent minimum gewicht: | 2600g |
| Tent maximaal gewicht: | 2900g |
| Ingangen: | 2 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 2900g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 130400 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388145123 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.robens.de/ |