De Paso Flex 5 is een verlengde koepeltent waarbij comfort en ruimte voorop staan. Met voor- en achteringangen, flexibele deuroplossingen en een hoge stahoogte in het leefgedeelte en de binnentent biedt de tent zowel gemakkelijke toegang als veel comfort. De tent is voorzien van gaasramen met gordijnen aan de buitenkant, een verlengde vestibule en opbergvakken. Kleurgecodeerde stokken en verstelbare haringen maken het opzetten van de tent eenvoudig.
| Productnaam: | Robens Paso Flex 5 Tent - Green |
| Fabrikant: | Robens |
| Artikelnummer: | ROB721431 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Maat verpakking (L/W/H): | 570/260/260mm |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Kamperen |
| Constructie tent: | Koepel |
| Aantal personen: | >4 |
| Tent maximaal gewicht: | 8700g |
| Ingangen: | 2 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 8700g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 130418 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388145048 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.robens.de/ |