Als je altijd al je favoriete koffiemok hebt willen meenemen op een backpackreis, dan is je wens nu uitgekomen. De Titan Double Wall Mug is gemaakt van ultralicht titanium en houdt dankzij de isolatie de warmte uitzonderlijk lang vast, zodat drankjes langer warm blijven. Een duurzaam BPA-vrij kunststof deksel zorgt ervoor dat de warmte in de mok blijft en spatten tot een minimum wordt beperkt. Misschien grijp je thuis ook wel naar de Titan. Bovendien past de Titan Mok in de Titan Kettle 900ml, zodat je je tas efficiënt kunt inpakken.
| Productnaam: | MSR Titan™ Dubbele Wand Mok - 375ml |
| Fabrikant: | MSR |
| Artikelnummer: | MSR721549 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Materiaal: | Titanium |
| Afmetingen (L/W/H): | 90/90/93mm |
| Volume: | 0.37l |
| Uitvoering keukenbenodigdheden: | Bekers en mokken |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs, Metaal |
| Gewicht: | 120g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 13848 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 40818138489 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.msrgear.com/ |