De P001 is de ultieme allrounder voor atleten die veel waarde hechten aan veelzijdigheid. Of je nu fietst, hardloopt of een complexe sportieve uitdaging aangaat, de P001 past zich moeiteloos aan elke activiteit aan. Het unisex-model is verkrijgbaar in twee maten en zorgt voor een perfecte pasvorm bij elke activiteit, terwijl de combinatie van "lichtgewicht maar duurzaam" en geavanceerde lenstechnologie ongeëvenaarde prestaties garandeert. Omdat de P001 zelfs onder de zwaarste omstandigheden zorgt voor scherp en helder zicht, kun je vol vertrouwen je grenzen verleggen.
Een hoogwaardige X-PC-lens voor helder en scherp zicht onder verschillende weersomstandigheden. De lens biedt volledige UV-bescherming, minimale afwijkingen, krasbestendigheid en effectieve waterafstotende eigenschappen.
| Productnaam: | Bliz P001 L Brillen - Matt Black - Nordic Light Begonia/Blue Multi |
| Fabrikant: | Bliz |
| Artikelnummer: | BLI721758 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Recreatie |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Glazen verwisselbaar, compatibel met RX-adapters, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 2 - midden |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 18-43% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 31g |
| brilbreedte: | 136mm |
| Temple Length: | 130mm |
| Lens height: | 60mm |
| GTIN's: | 8056262507681 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.blizeyewear.com |