De P002 is ontwikkeld voor avonturiers die waarde hechten aan robuuste en duurzame uitrusting. Met een nog stabieler frame is dit unisex-model ontworpen voor outdoorliefhebbers die zich op uitdagend terrein begeven – van hardlopen en mountainbiken tot multisportactiviteiten. Dankzij geavanceerde lenstechnologie en een duurzaam ontwerp biedt de P002 superieure helderheid en prestaties onder alle omstandigheden. Of je nu op rotsachtige paden of bospaden loopt, de P002 is je betrouwbare metgezel bij elk avontuur.
Bliz Hydro-lenstechnologie
Hydro-lenstechnologie bestaat uit zeer slagvast polycarbonaat en biedt betrouwbare optische kwaliteit, inclusief 100% UV-bescherming en waterafstotende eigenschappen. Het is ontworpen voor helder zicht en prestaties, zelfs in de moeilijkste omstandigheden. Hydro-lenstechnologie is verkrijgbaar in verschillende lenskleuren.
| Productnaam: | Bliz P002 L Brillen - White - Brown Pink Mirror |
| Fabrikant: | Bliz |
| Artikelnummer: | BLI721767 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Recreatie, Wintersport |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met dubbele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, compatibel met RX-adapters, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 8-18% |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Wit |
| Gewicht: | 32g |
| brilbreedte: | 136mm |
| Temple Length: | 130mm |
| glasbreedte: | 69mm |
| brugbreedte: | 9mm |
| Lens height: | 55mm |
| GTIN's: | 8056262508466 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.blizeyewear.com |