De Alpaca Gear Wagon is ontwikkeld voor outdooractiviteiten en biedt 140 liter opbergruimte op wielen.
De extra grote, all-terrain wielen en het versterkte, opvouwbare frame zorgen voor een veilig transport van al je spullen. De meegeleverde regen- en zonwerende hoes beschermt je bagage en de makkelijk toegankelijke vakken maken het organiseren van je uitrusting eenvoudiger. De meegeleverde opbergtas biedt uitgebreide bescherming, zodat je de met modder besmeurde trolley niet zomaar in de kofferbak hoeft te laden.
| Productnaam: | Gregory Alpaca Gear Handkar - Slate Blue |
| Fabrikant: | Gregory |
| Artikelnummer: | GRE722093 |
| Activiteit: | Outdoor, Recreatie |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 980/530/590mm |
| Maximale belasting: | 110kg |
| Volume: | 140l |
| Fietskar/Kinderzitje Uitvoering: | Handwagens |
| Eigenschappen fietskar: | stoffen bodem |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 13000g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5400520249159 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.gregorypacks.com/ |