De SIM 2.5 is een van de klassieke, zelfopblazende all-round matten van Exped. Het is de perfecte keuze voor outdoorliefhebbers die belang hechten aan een laag gewicht en een kleine rugzak. Hij biedt alles wat je nodig hebt voor een goede nachtrust in de natuur.
De mat is de ideale metgezel voor lichtgewicht trektochten in de lente, zomer en herfst. Hij is licht, compact en daarom heel gemakkelijk te vervoeren. Met zijn 2,5 cm dikke schuimisolatie biedt de SIM 2.5 zelfs op harde ondergrond slaapcomfort en beschermt tegen grondkou. De praktische platte ventielen zorgen voor snel opblazen en leeglopen.
Het robuuste buitenmateriaal van gerecycled polyester voelt prettig aan op de huid en is bovendien milieuvriendelijk. Wat je trekkingavontuur ook is - deze mat combineert kwaliteit, comfort en duurzaamheid voor een betaalbare prijs.
| Productnaam: | Exped SIM 2.5 Isolatiemat - M - flame |
| Fabrikant: | Exped |
| Artikelnummer: | EPD722912 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 1830/500/25mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 260/160/160mm |
| Seizoen: | Lente/herfst |
| Temperatuurlimiet: | -5°C |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 3.3 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Oranje |
| Gewicht: | 690g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat |
| GTIN's: | 7640277846562 |
| Pagina van de fabrikant: | exped.com |