De ARC is Leatherman's meest geavanceerde multifunctionele gereedschap dat zowel duurzaam als gebruiksvriendelijk is. Hij heeft een MagnaCut stalen lemmet dat langer scherp blijft en roestbestendig is, waardoor hij geschikt is voor zowel alledaagse klussen als zware klussen in de buitenlucht. Alle functies zijn van buitenaf toegankelijk, kunnen veilig worden vergrendeld en moeiteloos met één hand worden geopend dankzij de technologie. Een robuuste coating biedt extra bescherming. Alle gereedschappen zijn met één hand te openen en veilig te vergrendelen.
Of je nu thuis iets repareert of naar buiten gaat, de ARC is overal klaar voor. Hij is ontwikkeld met intelligente details en is gebouwd om lang mee te gaan.
| Productnaam: | Leatherman ARC Multitool - Black DLC & Stainless Steel |
| Fabrikant: | Leatherman |
| Artikelnummer: | LTH724176 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 108/33/17mm |
| Kampeer & Outdoor Gereedschap: | Multitool |
| Lengte van het mes: | 70mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart, Metaal |
| Gewicht: | 244g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 37447009990 |