Een sterk lichtgewicht dat zijn gelijke niet kent! De geïsoleerde drinkfles houdt altijd hete thee of koel water klaar, met nonchalant gemak. De Safe Flow Lid is onmisbaar, vooral voor warme dranken, want de prestaties zijn geen loze belofte. Het gewicht evenmin: de fles is tot 48% lichter dan vergelijkbare producten.
| Productnaam: | THERMOS® Ultralight Bottle Isoleerfles 0.5L - soft pink mat |
| Fabrikant: | THERMOS® |
| Artikelnummer: | TMS725701 |
| Activiteit: | Outdoor, Recreatie |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Afmetingen (L/W/H): | 66/66/221mm |
| Diameter: | 66mm |
| Uitvoering drinkfles/drinkzak/flessenhouder: | Thermosfles |
| Volume: | 0.5l |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Roze |
| Gewicht: | 202g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4002458534768 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.thermos.com |