De Baccara RX velgen zijn de nieuwste generatie DUKE All Road carbon wielen, lichter en stabieler om snel te rijden, perfect voor vrije tijd en wedstrijden, ze zijn UCI-goedgekeurd.
Ze zijn geschikt voor zowel racefietsen als
De Baccara RX27 velg profiteert van de nieuwste Duke SLR2 productietechnologie, die comfort, lichtheid en sterkte combineert: de "MAGIC MIX":
Ook de aerodynamica wordt niet verwaarloosd: het herziene profiel verbetert de luchtdoorlaatbaarheid en stabiliteit in alle windomstandigheden, wat cruciaal is voor de prestaties.
De velg is nog steeds voorzien van haken om de veiligheid te garanderen, welke band er ook wordt gebruikt.
De unieke VFP glansafwerking is krasbestendig en milieuvriendelijk.
Het asymmetrische profiel egaliseert de spanning tussen de twee zijden van de spaken, waardoor het wiel duurzamer en stabieler is.
De breedte van 25 mm tussen de haken geeft de band een groter volume, wat het comfort en de grip verbetert zonder afbreuk te doen aan de prestaties.
DUKE, de keuze van professionele renners: 14x overtuigde professionele en elite teams.
| Productnaam: | DUKE Baccara RX 27 SLR2 Velg - 28" | Carbon | Tubeless | Disc - 24 Gaten - UD satin |
| Fabrikant: | DUKE Racing Wheels |
| Artikelnummer: | DKE732311 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Allroad / Gravel |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Draadband, Vouwband, Tubeless Ready |
| Effectieve velg-Ø (ERD): | 588mm |
| Geschikte bandenafmetingen: | 28-61mm |
| Max. spaakspanning: | 1200N |
| Ogen: | geen |
| Breedte van de velg: | 31.5mm |
| Mondbreedte: | 25mm |
| Hoogte velgprofiel: | 27mm |
| max. systeemgewicht: | 120kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 310g |
| Aantal spaakgaten: | 24 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 3701517734897 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.duke-racingwheels.com/?lang=en |