De Duke Baccara X 42 zijn carbonvelgen die geschikt zijn voor gebruik op de weg, voor langeafstandsritten en wedstrijden en zijn goedgekeurd door de UCI. Ze zijn veelzijdig op alle wegtypen en hebben een binnenbreedte van 23 mm en een hoogte van 42 mm.
De SLR2 technologie vermindert het gewicht met 50 gram ten opzichte van het vorige model. Dit proces zorgt voor een betere filtering van trillingen. Het velgprofiel is opnieuw ontworpen om de aerodynamica en stabiliteit in alle windomstandigheden te verbeteren.
De buitenbreedte is vergroot tot 29,4 mm, heeft een nieuwe UV-vorm en vermindert de luchtweerstand.
De gaten in de velg zijn uit het midden geplaatst (2 mm offset), waardoor de spaakafscherming strakker kan worden gesloten. Dit maakt de velg stabieler en verhoogt de laterale stijfheid van het wiel. De spaakspanning tussen de twee kanten is evenwichtiger, wat een betere duurzaamheid van het wiel garandeert. Het resultaat: meer stijfheid en meer duurzaamheid.
De breedte van de haak van 23 mm geeft de banden meer volume en verbetert het comfort en de grip zonder dat dit ten koste gaat van de prestaties.
Een ontwerp dat is geoptimaliseerd voor racefietsen en gravelbikes:
Aerodynamische optimalisatie door CFD (Computational Fluid Dynamics)
Gecontroleerde verticale flex en rebound
Geoptimaliseerde binnenbreedte
Maximaliseert het bandvolume en de prestaties
Een lakvrij proces
Asymmetrische vetersluiting
| Productnaam: | DUKE Baccara X 42 SLR2 Velg - 28" | Carbon | Tubeless | Disc - 24 Gat - UD |
| Fabrikant: | DUKE Racing Wheels |
| Artikelnummer: | DKE732331 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Draadband, Vouwband, Tubeless Ready |
| Effectieve velg-Ø (ERD): | 558mm |
| Geschikte bandenafmetingen: | 25-53mm |
| Max. spaakspanning: | 1200N |
| Ogen: | geen |
| Breedte van de velg: | 29.4mm |
| Mondbreedte: | 23mm |
| Hoogte velgprofiel: | 42mm |
| max. systeemgewicht: | 120kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 370g |
| Aantal spaakgaten: | 24 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 3701517708652 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.duke-racingwheels.com/?lang=en |