Licht, stijf en duurzaam. De
De
Het SLS5-proces
Om te voldoen aan de verschillende eisen die aan de voor- en achterkant van een mountainbike worden gesteld, maakt het 6TERS concept gebruik van een gedifferentieerd ontwerp voor het voor- en achterwiel. Terwijl de velg voor het voorwiel overeenkomstig breder moet zijn, wordt voor het achterwiel een kleinere dwarsdoorsnede gebruikt. Terwijl aan de voorkant grip, een laag gewicht, stijfheid en wendbaarheid de belangrijkste factoren zijn, zijn comfort, duurzaamheid en een krachtige krachtoverbrenging de beslissende parameters aan de achterkant.
Dankzij de offset kunnen de laterale stijfheid en stabiliteit van het wiel worden verhoogd zonder extra gewicht. De gaten in de velg zijn uit het midden geplaatst om de hoeken van de verstijving te optimaliseren en het wiel sterker en stijver te maken. Bovendien verbetert een offset de balans tussen de spaakspanning aan de aandrijfkant en de tegenoverliggende kant en de duurzaamheid op lange termijn.
Het "
De zijwanden van de velg zijn versterkt om te voorkomen dat de band bij een botsing wordt doorgesneden.
Een lakvrije oppervlaktebehandeling. Vermindert VOC-uitstoot en koolstof tijdens de productie. Krasbestendiger, natuurlijk glanzend oppervlak.
Geschikt voor tubeless velgen. Compatibel met UST en Tubeless Ready normen. Ook compatibel met clincher/tubeless banden.
*
| Productnaam: | DUKE Lucky Jack SLS5 285 Velg - 29" | Carbon | Tubeless | Hookless | Disc - 28mm - 28 Gaten - UD |
| Fabrikant: | DUKE Racing Wheels |
| Artikelnummer: | DKE732353 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | MTB, Cross Country |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Type band: | Draadband, Vouwband, Tubeless Ready |
| Effectieve velg-Ø (ERD): | 599mm |
| Geschikte bandenafmetingen: | 48-66mm |
| ETRTO: | 28-622 |
| Max. spaakspanning: | 1200N |
| Ogen: | geen |
| Breedte van de velg: | 34.5mm |
| Mondbreedte: | 28mm |
| Hoogte velgprofiel: | 20mm |
| max. systeemgewicht: | 105kg |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 285g |
| Aantal spaakgaten: | 28 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 3701517738970 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.duke-racingwheels.com/?lang=en |