De geveerde COADY 24 FS is bijzonder robuust en ideaal voor kinderen die graag hun grenzen verkennen. Zijn beproefde RST-voorvork kan ook grotere schokken opvangen en zorgt voor veilige rijmanoeuvres. Alle onderdelen zijn optimaal afgestemd op een lichaamslengte van 128 tot 155 centimeter: dankzij het bijzonder smalle trapas, de robuuste 8-speed derailleur en krachtige V-brakes biedt het de kinderen een perfecte handling en heel veel rijplezier.
Fietsen in deze categorie mogen, naast de toepassingsgebieden uit categorie 1 en 2, ook op ruwer terrein en op routes worden gebruikt die een goede rijvaardigheid vereisen. Sprongen en drops mogen een maximale hoogte van 60 cm hebben.
Unieke voordelen van
Wat
| Productnaam: | Eightshot COADY 24 FS - 24" Kinder Mountainbike - 2026 - green |
| Fabrikant: | Eightshot |
| Artikelnummer: | EIG738064 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Kinderen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Velgen: | EIGHTSHOT 24-32h |
| Cassette: | 8-speed |
| Versnellingspook: | 8-speed |
| Achterderailleur: | 8-speed |
| Kettingblad gradatie: | 28 |
| Crank: | 140mm |
| Remmen: | V-Brake (front & rear) |
| Zadel: | EIGHTSHOT SEAT | 231mm x 140mm |
| Stuur: | 580 mm width |
| Stuurpen: | 60 mm length |
| Vork: | RST CAPA T24 | Soft Spring |
| Frame: | SLT® Straight-Line-Tubing AL 6061-T6 |
| Gradatie cassette: | 11-34 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 128-155cm |
| Type rem: | Velgrem |
| Fietswielmaat: | 24" (507mm) |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 50 mm |
| Banden: | KENDA Booster | 24" x 2,2" |
| Rembediening: | Mechanisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Groen |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 11000g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 00007041 |
| Kabelplaatsing: | extern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | Eightshot - Coady 24 |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 8 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4015731070419 |
| Pagina van de fabrikant: | https://eightshot.com/ |