Het geavanceerde frame-ontwerp op
Shimano's Dura-Ace Di2 2x12 versnellingen leveren je vermogen - via een met een powermeter uitgeruste Dura-Ace crankset - aan de
| Productnaam: | CUBE AGREE C:62 SLT - Carbon Racefiets - 2026 - greenfusion / white |
| Fabrikant: | CUBE Bikes |
| Artikelnummer: | CUB738703 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Ketting: | Shimano CN-M8100 |
| Cassette: | Shimano Ultegra CS-R8101 |
| Versnellingspook: | Shimano Dura Ace Di2 ST-R9270 |
| Achterderailleur: | Shimano Dura Ace Di2 RD-R9250-D |
| Voorderailleur: | Shimano Dura Ace Di2 FD-R9250-F |
| Trapas: | Shimano SM-BB71-41B | 86mm Pressfit |
| Kettingblad gradatie: | 50-34 |
| Crank: | Shimano Dura Ace FC-R9200 | 4iiii Precision 3+ Power Meter |
| Remmen: | Shimano Dura Ace BR-R9270 | 160/160mm |
| Wielen: | Newmen Streem A.49/A.54 Carbon |
| Zadelpen modell: | Agree C:62 Aero | Comfort Flex |
| Zadel: | ACID Nuance SLT Carbon |
| Stuurlint: | ACID Bartape RC 2.5 |
| Stuur: | ICR Cockpit System |
| Stuurpen: | ICR Cockpit System |
| Vork: | CUBE CSL Evo Aero C:62 |
| Balhoofd: | ACROS |
| Frame: | C:62 Advanced Twin Mold |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-34 |
| Schakeling Type: | Ketting - Elektronisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Shimano charger | CUBE Agree C:62 Storage Box |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Banden: | Continental Grand Prix 5000 S-TR | 30-622 |
| Maximale bandbreedte: | 32mm |
| max. systeemgewicht: | 115kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw, Groen |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 7500g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 126510 |
| Kabelplaatsing: | volledig geïntegreerd |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | CUBE - Agree |
| Aantal Versnellingen: | 2 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4054571502292, 4054571502308, 4054571502315, 4054571502322, 4054571502339, 4054571502346 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.cube.eu |