Kinderen houden ervan om snel te gaan. De
De
| Productnaam: | CUBE PHENIX C:62 SLX ROOKIE - Carbon Kinderen Mountainbike - 2026 - 29“ – teamline |
| Fabrikant: | CUBE Bikes |
| Artikelnummer: | CUB738977 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Kinderen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | MTB, Cross Country |
| Ketting: | SRAM SX Eagle |
| Cassette: | SRAM PG-1230 Eagle |
| Versnellingspook: | SRAM NX Eagle |
| Achterderailleur: | SRAM NX Eagle |
| Trapas: | SRAM DUB MTB | 92mm Pressfit |
| Kettingblad gradatie: | 32 |
| Crank: | SRAM NX Eagle | DUB |
| Remmen: | Magura MT Thirty | 160/160mm |
| Wielen: | Newmen Performance 30 light/base |
| Zadelpen modell: | CUBE Prolight |
| Zadel: | ACID Venec Lite |
| Stuur: | CUBE Flat Race Bar Pro | 720mm |
| Stuurpen: | CUBE Performance CPS-Race |
| Vork: | SR Suntour Raidon 32 Air |
| Balhoofd: | ACROS |
| Frame: | C:62 Advanced Twin Mold Technology |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | SRAM |
| Gradatie cassette: | 11-50 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Handvatten: | ACID React Pro |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 100 mm |
| Banden: | Schwalbe Racing Ray | 2.25" / Schwalbe Racing Ralph | 2.25" |
| Maximale bandbreedte: | 60mm |
| max. systeemgewicht: | 80kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Wit |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 10800g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 152900 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | CUBE - Phenix |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 4054571508720 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.cube.eu |