Veilig stutten op je stadsfiets kan een klus op zich zijn, maar CUBE heeft het een beetje makkelijker gemaakt. De
Met de krachtige Bosch CX aandrijfeenheid, een 600Wh accu en een schone, stille en onderhoudsarme
| Productnaam: | CUBE SUPREME HYBRID Deluxe SLT 600 - Easy Entry - E-Bike - 2026 - metalblue / reflex |
| Fabrikant: | CUBE Bikes |
| Artikelnummer: | CUB739143 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames, Uniseks |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | E-bike, City |
| Naven: | Shimano HB-QB400 / Enviolo Heavy Duty Automatiq |
| Velgen: | CUBE EX25 |
| Ketting: | Gates CDX belt |
| Cassette: | Gates E9 CDX sprocket |
| Achterderailleur: | Enviolo Heavy Duty Automatiq |
| Kettingblad gradatie: | 50 |
| Crank: | ACID Trekking Hybrid |
| Remmen: | Shimano BR-MT420 ABS | 180/180mm |
| Zadelpen modell: | SR Suntour NVX |
| Zadel: | ACID Shen Pro |
| Stuur: | CUBE Comfort Shape Bar |
| Stuurpen: | CUBE Comfort Pro |
| Vork: | SR Suntour NCX32 D LO Air |
| Balhoofd: | ACROS AZF-1035 |
| Frame: | Aluminium Superlite | Comfort Ride Geometry |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Enviolo |
| Gradatie cassette: | 24 |
| Batterijcapaciteit: | 600Wh |
| Schakeling Type: | Naaf - Automatisch / Traploos |
| E-bike batterij: | Bosch PowerTube 600 |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Bijzonderheden fiets: | Riemaandrijving |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem met ABS |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Rear rack | fenders | kickstand | Knog Oi bell | Bosch charger |
| Fietsverlichting: | ACID Front Light PRO-E 150 X-Connect / ACID Mudguard Rear Light PRO-E |
| Handvatten: | ACID Travel Comfort |
| Zadelpen: | Verende Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 50 mm |
| Pedalen: | ACID PP Trekking |
| Banden: | Schwalbe Marathon Efficiency | 50-622 |
| Maximale bandbreedte: | 50mm |
| max. systeemgewicht: | 140kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw, Paars |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 30100g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 114560 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Display / Control Unit: | Bosch Kiox 500 & LED Remote |
| Drive Unit Model: | Bosch Performance Line CX |
| Draaimoment: | 100Nm |
| Productserie: | CUBE - Supreme Hybrid |
| Aantal Versnellingen: | Automatic / Stepless |
| Framevorm: | Lage Instap / Wave |
| GTIN's: | 4054571499769, 4054571499776, 4054571499783 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.cube.eu |