Het 30D Pertex Quantum materiaal is zacht en draagbaar, en het is licht en dicht geweven zodat het dons zijn volledige loft kan ontwikkelen. De met dons gevulde binnenkraag en ritssluiting met stormflap voorkomen dat warmte ontsnapt, en de binnenzak is ideaal voor het opbergen van sleutels, portemonnee, mobiele telefoon en zaklamp.
De slaapzak weegt 1000 g, is ontworpen voor een maximale lage temperatuur van 5°C en wordt geleverd met een compressiezak voor gemakkelijk vervoer en een katoenen zak waarin de slaapzak intact kan worden bewaard voor langere opslagperioden.
Pertex® Quantum
Een zacht, lichtgewicht, winddicht materiaal dat isolatie volledig laat uitpuilen. Het extreem compacte en zeer beschermende materiaal is ideaal voor activiteiten in de bergen.
| Productnaam: | Rab Outpost 300 Donzen Slaapzak - Rits Links - light khaki/stone |
| Fabrikant: | Rab |
| Artikelnummer: | RAB742696 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 190cm |
| Seizoen: | Zomer |
| Uitvoering slaapzak: | Donzen slaapzak |
| Isolatie: | Dons |
| Comfort temperatuur: | +10°C |
| Temperatuurlimiet: | +5°C |
| Extreme temperatuur: | -9°C |
| Vulgewicht: | 300g |
| Eigenschappen slaapzak: | Rits links, Zonder warmtekraag, Dekkenvorm |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Olijf |
| Gewicht: | 1000g |
| Duurzaamheid: | RDS - Responsible Down Standard |
| GTIN's: | 5059913110561 |
| Pagina van de fabrikant: | https://rab.equipment/ww/ |