De SENGO :e is de ideale SUV-e-bike voor lange trekkingtochten, het dagelijkse woon-werkverkeer en spontane offroad-uitstapjes. Dankzij de krachtige Bosch Performance Line PX-motor bedwing je steile hellingen en lange tochten met gemak. De 120 mm-voorvork en de brede 2,35 inch all-terrain banden bieden uitstekende controle en comfort – of je nu buiten de gebaande paden nieuwe wegen inslaat of de stad verovert. Voor langere afstanden en een groter bereik is de 800 Wh-accu de ideale keuze.
Deze doordachte SUV-e-bike combineert echter niet alleen comfort en veiligheid, maar is ook geschikt voor dagelijks gebruik: met aluminium spatborden en een moderne bagagedrager met led-achterlicht en een laadvermogen van 18 kg scoort de SENGO :e ook in de stad.
| Productnaam: | Simplon SENGO :e ESSENTIAL - Carbon trekking e-bike - 2026 - Metallic Black/Polished Silver |
| Fabrikant: | Simplon Bikes |
| Artikelnummer: | SPN744090 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Trekking, E-bike |
| Cassette: | Shimano Cues 6000 |
| Versnellingspook: | Shimano Cues 6000 |
| Achterderailleur: | Shimano Cues 6000 |
| Crank: | FSA CK-745 |
| Remmen: | Shimano MT420 | 203mm |
| Wielen: | DT Swiss Hybrid 29" |
| Zadelpen modell: | Simplon Alu SP | 31.6mm |
| Zadel: | Selle Italia X-Bow | 145x255mm |
| Stuur: | Simplon BAR 760 |
| Stuurpen: | Zero III | 80mm x 12° |
| Vork: | Rock Shox Recon Silver |
| Balhoofd: | Acros AZX-298 |
| Frame: | Sengo Carbon |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Batterijcapaciteit: | 540Wh |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| E-bike batterij: | Bosch Powertube 540 |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Racktime Alumee carrier | Hebie Alumee mudguards | HEBIE Abstellheld 18 kickstand | Widek Paperclip XXL |
| Fietsverlichting: | Front: Litemove SC 150, 150lux | Rear: Busch&Müller Kit |
| Handvatten: | Ergon GE10 EVO |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 120 mm |
| Banden: | Schwalbe Johnny Watts | Race Guard | 60-622 |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Type vork: | klassieke veervork, Stijve vork |
| Gewicht: | 24110g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 10226641130588 | 10226641130589 | 10226641130590 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Display / Control Unit: | Bosch System Controller |mini remote | Purion 400 |
| Drive Unit Model: | Bosch Performance Line PX BDU3470 |
| Draaimoment: | 90Nm |
| Productserie: | Simplon - Sengo :e |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 11 |
| Framevorm: | Diamant |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.simplon.com |