De
De 5-versnellingen-
De "+" staat voor een maximaal rijgewicht van 150 kg – ideaal voor zwaardere fietsers of extra bagage. Zo wordt je dagelijks leven niet alleen gemakkelijker, maar ook aanzienlijk flexibeler – en dat met stijl.
| Productnaam: | QiO COMPACT PX5+ | 1x5 Shimano Nexus RT - 20" E-Bike - 2026 - dark olive matt |
| Fabrikant: | QiO |
| Artikelnummer: | QIO744427 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames, Heren, Uniseks |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | E-bike, City |
| Naven: | Shimano HB-TC500-12 / Shimano Nexus SG-C7002-5CD Coaster Brake |
| Spaken: | 2mm black |
| Velgen: | Aluminium Disc |
| Ketting: | Gates CDX belt |
| Cassette: | Gates CDX Black Fin Line sprocket |
| Versnellingspook: | Shimano Nexus |
| Achterderailleur: | Shimano Nexus |
| Kettingblad gradatie: | 46 |
| Crank: | Prowheel EB03 |
| Remmen: | Magura Louise | 180/180mm / Coaster Brake |
| Zadelpen modell: | BySchulz G.2 ST Parallelogramm |
| Zadel: | Selle Royal On |
| Stuur: | Ergotec Ladytown |
| Stuurpen: | Ergotec SWELL-RE |
| Vork: | Aluminium 6061 Disc |
| Balhoofd: | ZS66/ZS66 Blocklock |
| Frame: | QIO Kompakt | Aluminium 6061 |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 28 |
| Batterijcapaciteit: | 800Wh |
| Schakeling Type: | Naaf - Mechanisch |
| E-bike batterij: | Bosch PowerPack 800 |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Bijzonderheden fiets: | Riemaandrijving |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 160-190cm |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem, Terugtraprem |
| Fietswielmaat: | 20" (406mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | rear rack | fenders | kickstand | Bosch charger |
| Fietsverlichting: | Busch & Müller Briq-S / Busch & Müller Dart E Brex |
| Handvatten: | Herrmans Nucore Town Wave |
| Zadelpen: | Verende Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Pedalen: | Marwi SP-157 HD | foldable |
| Banden: | Schwalbe Pick-Up | 60-406 |
| max. systeemgewicht: | 180kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Bruin |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 27000g |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Display / Control Unit: | Bosch Kiox 300 |
| Drive Unit Model: | Bosch Performance Line PX |
| Draaimoment: | 85Nm |
| Productserie: | QiO - COMPACT+ |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 5 |
| Framevorm: | Bakfiets / Speciale Frame |
| GTIN's: | 4251971178236 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.qio-bikes.com/ |