Het Topeak Rack RedLite StVZO-achterlicht is een krachtig COB-LED-achterlicht voor bagagedragers met een geïntegreerde remlichtfunctie voor aanzienlijk meer veiligheid in het verkeer. Voor een eenvoudige montage beschikt het achterlicht over een magnetische bevestiging met twee meegeleverde houders, geschikt voor klassieke bagagedragers met een 50 mm-bevestiging en voor Topeak-bagagedragers uit de TetraRack-serie. De USB-C-oplaadaansluiting zorgt bovendien voor snel en universeel opladen.
| Productnaam: | Topeak Rack RedLite StVZO Fietslamp achteraan |
| Fabrikant: | Topeak |
| Artikelnummer: | TOP749930 |
| Conform verkeersreglement: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Afmetingen (L/W/H): | 73/24/22mm |
| Spanning: | 3.7V |
| IP-beschermingsklasse: | IPX6 |
| Accutype: | vast geïntegreerde accu |
| bevestigingspositie: | Bagagedrager |
| Uitvoering fietsverlichting: | Achterlamp |
| Eigenschappen fietsverlichting: | Via USB op te laden, Remlicht, Oplaadbaar |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 29g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | TMS120-DE |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4710069713730 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.topeak.de |