De HydraDri 3.0-broek biedt betrouwbare prestaties bij nat weer – en dat voor een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
Gemaakt van HydraDri Evo 2.5L-materiaal, biedt deze broek een waterdichtheid van 20.000 mm om regen effectief buiten te houden, en een ademend vermogen van 20.000 g/m² om zweet en warmte naar buiten af te voeren – zo blijf je zowel van binnen als van buiten droog. De lichte 2-way stretchconstructie past zich optimaal aan je bewegingen op de fiets aan, terwijl Deflextion-verstevigingen op de billen en knieën zorgen voor slijtagebescherming waar dat nodig is. Een PFAS-vrije DWR-coating laat water en modder afparelen – geheel zonder schadelijke chemicaliën. Verborgen YKK-ritssluitingen en voorgevormde beenuiteinden bieden extra bescherming tegen de elementen. Met verstelbare tailleband en beenuiteinden, reflecterende details en praktische opbergruimte is de HydraDri 3.0 Pant klaar voor elke rit – bij elk weertype.
Materiaal
85% Polyester, 12% Polyamide, 3% Elastaan
| Productnaam: | Leatt HydraDri 3.0 MTB Broek Heren - zwart |
| Fabrikant: | Leatt |
| Artikelnummer: | LEA750184 |
| Materiaal: | 85% Polyester, 12% Polyamide, 3% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Aantal zakken: | 3 |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 20000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 20000mm |
| Eigenschappen: | Waterdicht |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 900g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | bluesign® |
| GTIN's: | 6009556553927, 6009556553934, 6009556553941, 6009556553958, 6009556553965, 6009556553972 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.leatt.com |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant Leatt.
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 |
| inch | 28 | 30 | 32 | 34 | 36 | 38 | 40 |
| D. Heup (cm) | 71 | 76 | 81 | 86 | 91 | 97 | 102 |
Internationaal XS Europa 46 inch 28
Internationaal S Europa 48 inch 30
Internationaal M Europa 50 inch 32
Internationaal L Europa 52 inch 34
Internationaal XL Europa 54 inch 36
Internationaal XXL Europa 56 inch 38
Internationaal 3XL Europa 58 inch 40
| Internationaal | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|
| Europa | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 |
| inch | 24 - 25 | 25 - 26 | 27 - 28 | 29 - 30 | 31 - 32 |
| D. Heup (cm) | 60 - 63 | 63 - 66 | 67 - 71 | 72 - 76 | 77 - 81 |
Internationaal XS Europa 34 inch 24 - 25
Internationaal S Europa 36 inch 25 - 26
Internationaal M Europa 38 inch 27 - 28
Internationaal L Europa 40 inch 29 - 30
Internationaal XL Europa 42 inch 31 - 32
| Internationaal | XXS | XS | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Lichaamslengte | 100 - 110 | 110 - 120 | 120 - 130 | 130 - 140 | 140 - 150 | 150 - 160 |
Internationaal XXS
Internationaal XS
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL