De RCS Pro Blendr-stuurpen is een fraai vormgegeven aluminium stuurpen met hoge prestaties en een fantastische uitstraling. De stuurpen is speciaal ontwikkeld voor de Domane SL-, SLR- en RSL-modellen van het modeljaar 2023 en sluit rond af met de balhoofdkap voor een maximale geïntegreerde elegantie. De ronde afsluitkap, de kabelafdekking aan de onderkant van de stuurpen en de Blendr-compatibiliteit maken het strakke en verfijnde uiterlijk compleet.
| Productnaam: | Trek RCS Pro Blendr -7D Stuurpen - zwart |
| Fabrikant: | Trek Parts |
| Artikelnummer: | TPA750791 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Diameter stuurklem: | 31,7/31,8 mm |
| Stuurpenhoek: | -7° |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 175g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | 80 mm |
| Stuurpen Uitvoering: | Ahead, Systeem |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/8“ |
| GTIN's: | 768682597248, 768682597002, 768682597163, 768682578445, 768682578605, 768682578308, 768682578407, 768682578322 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.trekbikes.com |