Het stuur ondersteunt het wendbare rij- en stuurgedrag, zorgt voor een rechte en comfortabele zitpositie met goed overzicht en zorgt dankzij de Ergon-handvatten voor weinig druk op de handpalm. Dit zorgt voor een hoog zwaartepunt en een aangename houding tijdens lange tochten.
| Productnaam: | Kalkhoff IMAGE 3 EXCITE 380 - Easy Entry E-bike - 2026 - 27.5" - adamantsilver glossy |
| Fabrikant: | Kalkhoff Bikes |
| Artikelnummer: | KHB751816 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames, Uniseks |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Trekking, E-bike, City |
| Naven: | Shimano QC300 QR / Enviolo Trekking |
| Velgen: | Stars, Aluminium |
| Ketting: | Gates Carbondrive CDX |
| Cassette: | Gates Carbondrive CDX |
| Achterderailleur: | Enviolo Trekking |
| Kettingblad gradatie: | 46 |
| Crank: | Aluminium |
| Remmen: | Tektro T-280 | 180 mm / 160 mm |
| Zadelpen modell: | Aluminium, suspension |
| Zadel: | Selle Royal Essenza Plus Stracciatella |
| Stuur: | Comfort Riser |
| Stuurpen: | Aluminium, adjustable |
| Vork: | SR Suntour XCM32 Coil QR |
| Frame: | Aluminium |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Enviolo |
| Gradatie cassette: | 22 |
| Batterijcapaciteit: | 600Wh |
| Schakeling Type: | Naaf - Automatisch / Traploos |
| E-bike batterij: | Bosch PowerTube Li-Ion (600 Wh) |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 27,5" / 650B (584mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | Bosch Charger | MIK HD Rack | Rear stand, adjustable |
| Fietsverlichting: | Herrmans MR5, LED | Herrmans H-Trace, LED |
| Handvatten: | Ergon GC10 |
| Zadelpen: | Verende Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 80 mm |
| Pedalen: | Comfort |
| Banden: | Schwalbe Green Marathon | 55-584 |
| max. systeemgewicht: | 150kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zilver |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 30000g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | D6905211 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | incl. battery |
| Display / Control Unit: | Bosch Kiox 300 |
| Drive Unit Model: | Bosch Performance Line PX Smart System |
| Draaimoment: | 85Nm |
| Productserie: | Kalkhoff Bikes - Image |
| Aantal Versnellingen: | Automatic / Stepless |
| Framevorm: | Lage Instap / Wave |
| GTIN's: | 4000990484190 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.kalkhoff-bikes.com/de_de/ |