Grind in plaats van asfalt. Bos in plaats van stedelijke jungle. Vrijheid in plaats van tijdsdruk. Je beleeft altijd perfecte momenten op het zadel wanneer je zonder beperkingen kunt rijden. De ENTICE 3 is hiervoor gemaakt. Een E-Allroad-fiets die zich op elk terrein thuis voelt. In elke omgeving. En in elke rijsituatie.
Kortom: een fiets die je bijzonder veelzijdig kunt inzetten – want hij beheerst de dagelijkse ritjes net zo goed als de grote uitdagingen tijdens je tochten. Met zijn robuuste all-terrainuitrusting
en het krachtige Bosch Performance Line Smart-systeem is deze Kalkhoff-fiets altijd klaar voor topprestaties.
De ENTICE 3 is een e-bike voor alle gelegenheden – en voor de perfecte momenten tussendoor.
| Productnaam: | Kalkhoff ENTICE 3 EXCITE Belt - 27,5" e-bike met lage instap - 2026 - darksprings matt |
| Fabrikant: | Kalkhoff Bikes |
| Artikelnummer: | KHB751835 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames, Uniseks |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Trekking, E-bike |
| Naven: | Shimano QC300 | QR |
| Velgen: | Ryde | Aluminium |
| Ketting: | Gates Carbondrive CDX |
| Cassette: | Gates Carbondrive CDX |
| Achterderailleur: | Shimano Nexus |
| Kettingblad gradatie: | 46 |
| Crank: | Aluminum |
| Remmen: | Shimano MT200 | 180/180mm |
| Zadelpen modell: | Aluminium | suspension |
| Zadel: | Selle Royal Vivo Ergo |
| Stuur: | Allroad Riser |
| Stuurpen: | Aluminum adjustable |
| Vork: | SR Suntour XCM32 Coil | QR |
| Frame: | 3|26 Bosch |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 28 |
| Batterijcapaciteit: | 600Wh |
| Schakeling Type: | Naaf - Mechanisch |
| E-bike batterij: | Bosch PowerTube |
| Motoreenheid: | Bosch |
| Motor: | Middenmotor, Full Assist |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 27,5" / 650B (584mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | MIK rear carrier | mudguard | kickstand |
| Fietsverlichting: | Herrmans MR9, LED | Herrmans H-Trace, LED |
| Handvatten: | Ergon GA30 |
| Zadelpen: | Verende Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 100 mm |
| Pedalen: | Comfort |
| Banden: | Schwalbe Smart Sam Black | 57-584 |
| max. systeemgewicht: | 150kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Display / Control Unit: | Bosch Kiox 300 color |
| Drive Unit Model: | Bosch Performance Line CX |
| Draaimoment: | 100Nm |
| Productserie: | Kalkhoff Bikes - Entice |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 5 |
| Framevorm: | Lage Instap / Wave |
| GTIN's: | 4000990482325 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.kalkhoff-bikes.com/de_de/ |