Het Ins Jacket Style Samaia houdt je aangenaam warm tijdens koude tochten. De PrimaLoft® ActiveEvolve®-isolatie biedt een optimale warmte-gewicht-verhouding, terwijl de ultralichte VENTBREAK®-constructie zorgt voor volledige bewegingsvrijheid. Dankzij de fietsspecifieke pasvorm en elastische grid-fleece-inzetstukken blijf je flexibel op de fiets. Het waterafstotende oppervlak houdt vocht buiten, terwijl de drukknoopfles zorgt voor ventilatie en een aangenaam klimaat. De Pack-Away-tas met framebevestiging maakt het de ideale metgezel voor elke fietstocht.
Materiaal
buitenstof: 100% Polyamide
Bovenste stof zijstukken: 100% Polyester
Voering: 100% Polyester
| Productnaam: | Schöffel Style Samaia Geïsoleerde jas voor heren - dark crabapple 5590 |
| Fabrikant: | Schöffel |
| Artikelnummer: | SHF752820 |
| Materiaal: | buitenstof: 100% Polyamide Bovenste stof zijstukken: 100% Polyester Voering: 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Technologieën: | VENTBREAK® | PrimaLoft® ActiveEvolve® |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Fijne was |
| Seizoen: | Winter |
| Isolatie: | Synthetische vezels |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht, Thermo |
| Pasvorm: | gewoon |
| Ruglengte: | 74cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Oranje, Bruin |
| Gewicht: | 306g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4066619200909, 4066619200916, 4066619165642, 4066619200923 |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant Schöffel.
| Internationaal | S | M | L | XL | XXL | 3XL | 4XL | 5XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Duitsland | 46 | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 |
| inch | 29 - 30 | 31 - 32 | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 |
| B. Borst (cm) | 91 - 96 | 96 - 101 | 101 - 105 | 105 - 109 | 109 - 113 | 113 - 118 | 118 - 123 | 123 - 128 |
| C. Taille (cm) | 79 - 84 | 84 - 89 | 89 - 94 | 94 - 98 | 98 - 103 | 103 - 109 | 109 - 115 | 115 - 121 |
| A. Lichaamslengte (lang) (cm) | 184 - 192 | 185 - 193 | 186 - 194 | 187 - 195 | 188 - 196 | 189 - 197 | 189 - 197 | 189 - 197 |
| E. Binnenbeenlengte (lang) (cm) | 81 - 85 | 83 - 87 | 84 - 90 | 85 - 90 | 86 - 90 | 87 - 91 | 88 - 92 | 89 - 93 |
| A. Lichaamslengte (standaard) (cm) | 176 - 184 | 177 - 185 | 178 - 186 | 179 - 187 | 180 - 188 | 181 - 189 | 181 - 189 | 181 - 189 |
| E. Binnenbeenlengte (standaard) (cm) | 77 - 81 | 79 - 83 | 80 - 84 | 81 - 85 | 82 - 86 | 83 - 87 | 84 - 88 | 85 - 89 |
| A. Lichaamslengte (kort) (cm) | 168 - 176 | 169 - 177 | 170 - 178 | 171 - 179 | 172 - 180 | 173 - 181 | 174 - 182 | 174 - 182 |
| E. Binnenbeenlengte (kort) (cm) | 73 - 77 | 75 - 79 | 76 - 80 | 77 - 81 | 78 - 82 | 79 - 83 | 80 - 84 | 81 - 85 |
Internationaal S Duitsland 46 inch 29 - 30
Internationaal M Duitsland 48 inch 31 - 32
Internationaal L Duitsland 50 inch 34
Internationaal XL Duitsland 52 inch 36
Internationaal XXL Duitsland 54 inch 38
Internationaal 3XL Duitsland 56 inch 40
Internationaal 4XL Duitsland 58 inch 42
Internationaal 5XL Duitsland 60 inch 44
| Internationaal | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | 4XL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Duitsland | 34 | 36 | 38 | 40 | 42 | 44 | 46 | 48 |
| inch | 26 - 28 | 27 - 29 | 29 - 30 | 31 - 32 | 32 - 33 | 34 - 35 | 37 - 38 | 39 - 40 |
| B. Borst (cm) | 80 - 84 | 84 - 90 | 90 - 94 | 94 - 98 | 98 - 102 | 102 - 106 | 106 - 111 | 111 - 117 |
| C. Taille (cm) | 65 - 69 | 69 - 74 | 74 - 79 | 79 - 83 | 83 - 87 | 87 - 92 | 92 - 98 | 98 - 104 |
| D. Heup (cm) | 88 - 92 | 92 - 98 | 98 - 102 | 102 - 106 | 106 - 110 | 110 - 114 | 114 - 118 | 118 - 122 |
| A. Lichaamslengte (lang) (cm) | 174 - 182 | 174 - 182 | 174 - 182 | 174 - 182 | 174 - 182 | 174 - 182 | 174 - 182 | 174 - 182 |
| E. Binnenbeenlengte (lang) (cm) | 82 - 86 | 82 - 86 | 82 - 86 | 82 - 86 | 82 - 86 | 82 - 86 | 82 - 86 | 82 - 86 |
| A. Lichaamslengte (standaard) (cm) | 166 - 174 | 166 - 174 | 166 - 174 | 166 - 174 | 166 - 174 | 166 - 174 | 166 - 174 | 166 - 174 |
| E. Binnenbeenlengte (standaard) (cm) | 78 - 82 | 78 - 82 | 78 - 82 | 78 - 82 | 78 - 82 | 78 - 82 | 78 - 82 | 78 - 82 |
| A. Lichaamslengte (kort) (cm) | 158 - 166 | 158 - 166 | 158 - 166 | 158 - 166 | 158 - 166 | 158 - 166 | 158 - 166 | 158 - 166 |
| E. Binnenbeenlengte (kort) (cm) | 74 - 78 | 74 - 78 | 74 - 78 | 74 - 78 | 74 - 78 | 74 - 78 | 74 - 78 | 74 - 78 |
Internationaal XS Duitsland 34 inch 26 - 28
Internationaal S Duitsland 36 inch 27 - 29
Internationaal M Duitsland 38 inch 29 - 30
Internationaal L Duitsland 40 inch 31 - 32
Internationaal XL Duitsland 42 inch 32 - 33
Internationaal XXL Duitsland 44 inch 34 - 35
Internationaal 3XL Duitsland 46 inch 37 - 38
Internationaal 4XL Duitsland 48 inch 39 - 40