De BarBank is de ultieme elektrische minipomp in creditcardformaat, die met een gewicht van slechts 160 g moeiteloos in elke broekzak past. Deze krachtige pomp zorgt ervoor dat je in een handomdraai weer op weg bent door banden tot 8 bar (120 PSI) op te pompen. Via het overzichtelijke LCD-display selecteer je heel eenvoudig de juiste voorinstellingen voor mtb, gravel of racefiets. Dankzij de universele pompkop is de BarBank zonder extra opzetstukken geschikt voor prestaventielen, schrader-ventielen, dunlop-ventielen en CoreCap-ventielen. Met één acculading, die via USB-C in slechts 30 minuten volledig is opgeladen, kun je tot drie banden oppompen. Het geïntegreerde LED-lampje zorgt ervoor dat je je ventiel ook in het donker gemakkelijk kunt vinden. De BarBank wordt geleverd met een prestaventieladapter, een reserve-afdichtring en een handig opbergzakje met ritssluiting.
| Productnaam: | BBB Cycling BarBank e-minipump BMP-201 E-Minipomp - zwart |
| Fabrikant: | BBB Cycling |
| Artikelnummer: | BBB753811 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Lengte: | 60mm |
| Luchtdruk: | 8bar |
| Type Ventiel: | Presta (Sclaverand), Dunlop (Wood), Schrader (Auto) |
| Uitvoering pomp: | Elektropompen |
| Eigenschappen pomp: | met manometer |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 160g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | BMP-201 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8716683147803 |
| Pagina van de fabrikant: | https://bbbcycling.com |