Voor het ombouwen van compatibele
DT Swiss-onderdeelnr. HWYABL00S7221S
| Productnaam: | DT Swiss Ombouwkit voor freewheel body DEG HYBRID - 12x148mm - HG - HWYABL00S7221S |
| Fabrikant: | DT Swiss |
| Artikelnummer: | DTS755205 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | E-bike |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 7, 8, 9, 10, 11 |
| Asstandaard: | 12x148 mm Boost (HR) |
| Vrijloop: | HG M (Shimano 7-10s, MTB 11s) |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 139g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | HWYABL00S7221S |
| Bron gewicht: | BIKE24 |
| GTIN's: | 7613052420448 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.dtswiss.com |