Efficiënte krachtoverbrenging, aerodynamica en ultralicht gewicht met een geïntegreerd ontwerp dat is ontworpen voor snelheid, de hele dag door.
Met de allernieuwste naaf-spaken-technologie en een nieuw 40 mm velgprofiel is dit het lichtste wielsysteem dat CADEX ooit heeft ontwikkeld. Super aero-carbon spaken zijn naadloos geïntegreerd in dunne aero naafflenzen om het gewicht en de luchtweerstand te verminderen, terwijl de Dynamic Balanced Lacing-technologie de spaken in een bredere verstevigingshoek plaatst om de spanning onder kracht te stabiliseren en de krachtoverbrenging te verbeteren. De 40 mm hoge carbonvelgen helpen het totale gewicht op slechts 1249 gram voor de wielset te houden, en een brede, haakloze velgbreedte van 22,4 mm biedt betere ondersteuning van de zijwand van de band en verbeterde controle.
De ultralichte, zeer sterke CADEX Aero carbon spaken minimaliseren zijdelingse buiging voor efficiëntere acceleratie en klimvermogen. De speciaal ontwikkelde Aero-vorm biedt de beste eigenschappen op gebied van aerodynamica in zijn klasse en uitstekende stabiliteit bij wisselende wind.
Duurzame, ultraharde CADEX keramische lagers lopen 1,5 keer zo soepel als stalen kogellagers en verbeteren zo de algehele efficiëntie van het wiel.
Geoptimaliseerde luchtstroom van de band naar de velg verbetert de aerodynamica en de stabiliteit van de velg dankzij de doorlopende structuur van koolstofvezels in vergelijking met een haakvelg.
De CADEX-precisieversterking plaatst hoogwaardige koolstofvezels alleen waar dat nodig is, waardoor een sterke, stijve structuur met een minimaal gewicht ontstaat.
Dynamic Balanced Lacing zorgt ervoor dat de spaken onder dynamische belasting de juiste spanning hebben, in tegenstelling tot een correcte statische spaakspanning, wat de stijfheid en krachtoverbrenging verbetert.
De geavanceerde carbon-moldingtechnologie maakt een fijne oppervlaktebehandeling van de velgen direct in de mal mogelijk, waardoor een extra carbonbehandeling of stickers overbodig zijn.
Eendelig aero-naaf- en spaakontwerp, waarbij CADEX Super Aero-carbon spaken naadloos direct zijn verbonden met de aero-naafflens en een eendelige structuur vormen met de naaf. Deze geïntegreerde configuratie verbergt de nippels in de velg en zorgt tegelijkertijd voor een onafhankelijke afstelling van de spanning.
De nauwkeurig vervaardigde naaf vermindert aerodynamische verliezen en elimineert vrijwel de belasting van de lagers, terwijl ultragladde CADEX-keramische lagers met lage rolweerstand het wattverlies verder verminderen.
inhoud van de levering:
| Productnaam: | CADEX MAX 40 Tubeless Disc Voorwiel - 28" | Carbon | Hookless | Centerlock - 12x100mm |
| Fabrikant: | CADEX |
| Artikelnummer: | CDX756774 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Naven: | CADEX R3 Centerlock |
| Spaken: | CADEX Carbon |
| Velgen: | CADEX Carbon |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Asstandaard: | 12x100 mm (VR) |
| Uitvoering fietswiel: | Voorwiel, Voorwiel < 600 g, Systeemfietswiel |
| Remsysteem: | Centerlock/AFS |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready, Tubeless UST |
| Geschikte bandenafmetingen: | 25-32mm |
| ETRTO: | 22-622 |
| Breedte van de velg: | 28mm |
| Mondbreedte: | 22.4mm |
| Hoogte velgprofiel: | 40mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 569g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 350000370 |
| Aantal spaakgaten: | 16 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4713250056210 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.cadex-cycling.com/global |