Met een gewicht van slechts 1000 gram integreert de Max Aero Disc ultralichte carbon spaken met dunne carbon naafflenzen en een lichte hookless velg, die allemaal verborgen zijn onder de slanke, ultradunne CADEX 1K carbon aero-afdekkingen. Dit ontwerp, waarbij de spaken nog steeds onafhankelijk van elkaar kunnen worden gespannen, biedt een ongeëvenaarde aerodynamische efficiëntie en controle. Getest in wedstrijden door de profs van Team Jayco AlUla en Liv Jayco AlUla, is dit het ultieme aerodynamische wielsysteem dat je helpt seconden te winnen in de meest veeleisende tijdritten en triatlons en te werken aan nieuwe records.
Een hoogwaardig koolstofvezelweefsel met bundels van 1000 filamenten die in twee richtingen zijn geweven voor een gladder oppervlak en een lager gewicht.
Unieke carbon spaken met een speciaal aero-ontwerp zorgen voor uitstekende waarden op gebied van aerodynamica, hoge zijwindstabiliteit en een extreem laag gewicht.
Duurzame, ultraharde CADEX keramische lagers lopen 1,5 keer zo soepel als stalen kogellagers en verbeteren zo de algehele efficiëntie van het wiel.
Geoptimaliseerde luchtstroom van de band naar de velg verbetert de aerodynamica en de stabiliteit van de velg dankzij de doorlopende structuur van koolstofvezels in vergelijking met een haakvelg.
De CADEX-precisieversterking plaatst hoogwaardige koolstofvezels alleen waar dat nodig is, waardoor een sterke, stijve structuur met een minimaal gewicht ontstaat.
De nauwkeurig vervaardigde CADEX R3-C40 Aero-naaf vermindert de belasting op de lagers aanzienlijk en de CADEX keramische lagers produceren 1,5 keer minder wrijving dan stalen lagers.
Dynamic Balanced Lacing zorgt ervoor dat de spaken onder dynamische belasting de juiste spanning hebben, in tegenstelling tot een correcte statische spaakspanning, wat de stijfheid en krachtoverbrenging verbetert.
| Productnaam: | CADEX Max Aero Disc Tubeless Achterwiel - 28" | Carbon | Hookless | Centerlock - 12x142mm - Shimano HG / SRAM XDR |
| Fabrikant: | CADEX |
| Artikelnummer: | CDX756778 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Tijdrijden, Triatlon |
| Naven: | CADEX R3-C40 - Ratchet Driver - Centerlock |
| Velgen: | Ultralight 1K Carbon |
| Aantal Versnellingen - achteraan: | 11, 12, 13 |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Asstandaard: | 12x142 mm (HR) |
| Uitvoering fietswiel: | Achterwiel, Achterwiel > 900 g, Systeemfietswiel |
| Vrijloop: | XDR (SRAM 12/13s Road), HG L (Shimano 11/12s Road) |
| Remsysteem: | Centerlock/AFS |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready, Tubeless UST |
| ETRTO: | 22-622 |
| Breedte van de velg: | 28.4mm |
| Mondbreedte: | 22.4mm |
| Bijzonderheden fietswiel: | Schijfwiel |
| Freewheel-systeem: | CADEX R3-C40 - Ratchet Driver |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1000g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 350000419 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | Shimano HG |
| Freewheel System: | Ratchet |
| GTIN's: | 4713250069111 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.cadex-cycling.com/global |