Comfortabel en volledig verstelbaar klimgordel voor kinderen
MACCHU, een klimgordel net als voor de groten! De heupgordel en beenlussen zijn verstelbaar, zodat de gordel volledig aanpasbaar is en zich moeiteloos aanpast aan de maat van uw kind. De heupgordel en beenlussen zijn gewatteerd, waardoor hij ook bij het vrij hangen bijzonder comfortabel is. De twee gespen op de heupsingel vergemakkelijken het correct instellen van de inbindogen en de gekleurde borgring maakt een snelle visuele controle mogelijk. Bovendien beschikt de singel over twee materiaallussen voor het vervoeren van de expresssets.
| Productnaam: | Petzl Macchu Kindklimgordel - atlantic blue |
| Fabrikant: | Petzl |
| Artikelnummer: | PZL761544 |
| Activiteit: | Klimmen |
| Geslacht: | Kinderen |
| Veiligheidsnormen: | EN 12277 |
| Uitvoering klimgordel: | Heupgordel |
| Eigenschappen klimgordel: | Materiaallussen, Verstelbare beenlussen |
| Taille omtrek: | 54-65cm |
| Dijomtrek: | 34-46cm |
| Toepassingsgebied klimmen: | Sportklimmen |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 325g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | C015AB00 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 3342540852846 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.petzl.com/ |