De Trek'n Eat-noedels met basilicumpesto brengen een stuk Italiaans comfort food rechtstreeks naar je dagelijkse outdoor-leven. Een aromatische pesto van extra vierge olijfolie en verse basilicum geeft het gerecht zijn typische mediterrane smaak. Aangevuld met Grana Padano-kaas, pijnboompitten, knoflook en een fijne kruidenmix ontstaat een hartige, vullende maaltijd. Ideaal als je onderweg waarde hecht aan vertrouwde smaken en hoogwaardige ingrediënten. Warm en koud te eten.
De '
Het product dient te worden geconsumeerd als onderdeel van een gevarieerd en evenwichtig dieet en een gezonde levensstijl. Verpakt in een beschermende atmosfeer. Koel en droog bewaren.
| Productnaam: | Trek'N Eat Pasta met basilicumpesto - Wetfood - 350g |
| Fabrikant: | Trek'N Eat |
| Artikelnummer: | TNE761861 |
| Biologisch product: | Nee |
| Activiteit: | Voeding |
| Eigenschappen levensmiddel: | Koolhydraat |
| Voedingsform: | Vegetarisch, Zonder noten, Zonder palmolie, Sojavrij |
| Smaak: | Zout/kruidig |
| Wanneer klaar voor consumptie: | 350ml |
| Type voeding: | Hoofdgerechten |
| Inhoud: | 350g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 350g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4015753999804 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.trekneat.com/ |
| Ingrediënten | Pasta 55% (durum wheat semolina and egg albumin), water, extra virgin olive oil, basil 8%, Grana Padano cheese (contains milk and egg), pine nuts 2%, salt, emulsifier: E-472c, modified starch, garlic, and stabilizer: E-415. |
| Voedingswaardetabel: | Average nutritional values per 100 g: |