De ALLROUNDER die in elke situatie presteert, ongeacht het weer en het terrein. En dat bij een relatief laag gewicht! Maximaal toepassingsbereik: voor tochten en all-mountain, voor uitdagende crosscountry-routes en voor technisch veeleisende enduro-trails.
Deze variant van de Nobby Nic heeft een vernieuwd profielontwerp:
| Productnaam: | Schwalbe RACE Nobby Nic Vouwband - Addix Green | TLR | E-50 - 29x2.25" | Black |
| Fabrikant: | Schwalbe |
| Artikelnummer: | SWA763619 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | E-bike, MTB, Cross Country, All-Mountain, Trail |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Type band: | Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 3.7bar |
| ETRTO: | 57-622 |
| Eigenschappen banden: | ECE-R75 |
| Karkasdichtheid: | 67TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 2.25" |
| Bandenmateriaal: | Addix Green |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 895g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 11654129.01 |
| Gewichtslimiet (per band): | 120kg |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | Schwalbe - Nobby Nic |
| GTIN's: | 4026495970822 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.schwalbe.com |