Zelfreddingslus Energy Absorption (SBEA) Lanyard
| Productnaam: | Ocún Sbea Lanyard 9.5 mm 60 cm Lus - blue/white |
| Fabrikant: | Ocún |
| Artikelnummer: | OCN764331 |
| Activiteit: | Klimmen |
| Lengte x breedte: | 600 x 9.5mm |
| Veiligheidsnormen: | UIAA 109, EN 17520 |
| textielmateriaal (klimtoebehoren): | Dyneema/Dynex |
| Toepassingsgebied klimmen: | Bergklimmen, Routes meerdere touwlengtes |
| Uitvoering lussen: | Daisychains en standlussen |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 70g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 05603-Blue/White |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8591804694240 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ocun.cz/en |