Deze lus is geschikt voor bergbeklimmingen waarbij zowel op het gewicht als op het volume van de uitrusting wordt bespaard. De DYN 8-O-lus kan ook worden gebruikt voor het samenstellen van "alpine quickdraw sets".
Bio-based Dyneema® wordt gemaakt van vezels die uitsluitend volgens strenge normen voor de circulaire economie worden ingekocht. De grondstof die voor de productie wordt gebruikt, is een bijproduct van de hout- en pulpindustrie. Dankzij bio-based Dyneema® verminderen we onze afhankelijkheid van fossiele bronnen. De technische eigenschappen komen overeen met die van conventioneel Dyneema® – het is extreem sterk en zeer goed bestand tegen slijtage, chemicaliën en UV-straling. Het gebruik van bio-based Dyneema® in onze lussen is onze bijdrage aan duurzaamheid.
| Productnaam: | Ocún O-Sling Bio-Dyn 8 mm Lus - set van 5 - 120 cm blauw |
| Fabrikant: | Ocún |
| Artikelnummer: | OCN764334 |
| Activiteit: | Klimmen |
| Lengte x breedte: | 1200 x 8mm |
| Veiligheidsnormen: | EN 566 |
| textielmateriaal (klimtoebehoren): | Dyneema/Dynex |
| Breukbelasting touw/strop: | 22kN |
| Toepassingsgebied klimmen: | Bergklimmen, Routes meerdere touwlengtes |
| Uitvoering lussen: | Bandlussen |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 180g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 05271-Blue |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8591804666421 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ocun.cz/en |