Universele lus van biogebaseerd Dyneema®.
Biobased Dyneema® wordt gemaakt van vezels die uitsluitend volgens strenge normen voor de circulaire economie worden ingekocht. De grondstof die voor de productie wordt gebruikt, is een bijproduct van de hout- en pulpindustrie. Dankzij biobased Dyneema® verminderen we onze afhankelijkheid van fossiele bronnen. De technische eigenschappen komen overeen met die van conventioneel Dyneema® – het is extreem sterk en zeer goed bestand tegen slijtage, chemicaliën en UV-straling. Het gebruik van biobased Dyneema® in onze lussen is onze bijdrage aan duurzaamheid.
| Productnaam: | Ocún Ultichain Bio-Dyn 12 mm Daisychain - 120 cm blauw/wit |
| Fabrikant: | Ocún |
| Artikelnummer: | OCN764335 |
| Activiteit: | Klimmen |
| Lengte x breedte: | 1200 x 12mm |
| Veiligheidsnormen: | EN 566 |
| textielmateriaal (klimtoebehoren): | Dyneema/Dynex |
| Breukbelasting touw/strop: | 22kN |
| Toepassingsgebied klimmen: | Bergklimmen, Routes meerdere touwlengtes |
| Uitvoering lussen: | Daisychains en standlussen |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 97g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 05291-Blue/White |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8591804666636 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ocun.cz/en |