Powder Chalk is een speciaal ontwikkeld, ultrafijn magnesiumpoeder voor optimale grip en droge handen. De fijne korrelgrootte absorbeert zweet snel, vermindert het risico op uitglijden en zorgt voor constante prestaties bij elke beweging, zowel binnen als buiten. Het hersluitbare zakje houdt je chalk tussen de trainingen door fris en schoon.
| Productnaam: | Ocún Powder Chalk 250 g |
| Fabrikant: | Ocún |
| Artikelnummer: | OCN764339 |
| Activiteit: | Klimmen |
| Type krijt: | Krijt - poeder |
| Inhoud: | 250g |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Gewicht: | 250g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 05566 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8591804693106 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ocun.cz/en |