De
| Productnaam: | Pirelli Cinturato Gravel H Vouwband - HP-Line | SmartEVO GR | ProWALL Gravel - 45-622 | retro |
| Fabrikant: | Pirelli |
| Artikelnummer: | PIT764614 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 45-622 |
| Eigenschappen banden: | Skinwall |
| Karkasdichtheid: | 120TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 45 mm |
| Bescherming tegen lekrijden: | ProWall Gravel |
| Bandenmateriaal: | SmartEVO GR |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart, Beige |
| Gewicht: | 570g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 4712300 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8019227471236 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.pirelli.com |