De
Dankzij het hoekiger profiel in vergelijking met de H- en M-modellen combineren de banden een hoge rolsnelheid op rechte stukken met zekere grip in bochten - ideaal voor een sportieve, agressieve rijstijl.
| Productnaam: | Pirelli Cinturato Gravel RH Vouwband - P-Line | SpeedGRIP | TechWALL - 50-622 | zwart |
| Fabrikant: | Pirelli |
| Artikelnummer: | PIT764621 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| ETRTO: | 50-622 |
| Karkasdichtheid: | 60TPI/EPI |
| Bandbreedte: | 50mm |
| Bescherming tegen lekrijden: | TechWall Gravel |
| Bandenmateriaal: | SpeedGRIP |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 600g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 4746800 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8019227474688 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.pirelli.com |