Wolfgang Arenz heeft de afgelopen jaren vele bekroonde racefietsbanden ontwikkeld en bundelt nu al zijn knowhow in de Wolfpack RACE-band.
De bijzondere samenstelling van de nieuwste high-end polymeren zorgt voor een merkbaar veiliger rijervaring en geeft je het gevoel van absolute controle. De ToGuard-rubbersamenstelling in combinatie met het superfijne nylon karkas en het aerodynamisch geoptimaliseerde profiel maken de RACE tot een van de beste banden in zijn klasse.
| Productnaam: | Wolfpack ROAD RACE Vouwbanden - 24-622 |
| Fabrikant: | Wolfpack |
| Artikelnummer: | WPK764885 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Type band: | Vouwband |
| Luchtdruk: | 8.5bar |
| ETRTO: | 24-622 |
| Bandbreedte: | 24 mm |
| Bandenmateriaal: | ToGuard Compound |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 218g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4260616540048 |