De TRAIL heeft een profiel met agressieve noppen die zich uitstekend in de ondergrond graven en zo de grootst mogelijke zijdelingse steun, spoorstabiliteit en tractie garanderen. De revolutionaire ToGuard-rubbersamenstelling maakt de TRAIL tot een super allrounder voor marathon/enduro. Voor meer snelheid kan de TRAIL op het voorwiel worden gecombineerd met een RACE op het achterwiel. De perfecte allroundcombinatie is de RACE voor en een CROSS achter.
| Productnaam: | Wolfpack TRAIL MTB Vouwband - TLR | Hookless Ready | E-25 - 29x2.40" |
| Fabrikant: | Wolfpack |
| Artikelnummer: | WPK764889 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB, Enduro |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 4bar |
| ETRTO: | 60-622 |
| Bandbreedte: | 2.40" |
| Bandenmateriaal: | ToGuard Compound |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 850g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4260616540383 |