Bij snelle tochten of crosscountry-/marathonraces is de RACE helemaal in zijn element. Zodra het om snelheid gaat, is de RACE dankzij het snelle profiel en de minimale rolweerstand de beste keuze. Of je nu een ambitieuze racer of een prof bent, de RACE biedt iedereen veiligheid en tractie met maximale efficiëntie. Voor maximale grip kan hij perfect worden gecombineerd met een Wolfpack TRAIL op het voorwiel. Voor een allround combinatie kan een Wolfpack CROSS op het voorwiel worden gebruikt.
| Productnaam: | Wolfpack RACE MTB Vouwband - TLR | Hookless Ready | E-25 - 29x2.40" |
| Fabrikant: | Wolfpack |
| Artikelnummer: | WPK764895 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB, Cross Country |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 4bar |
| ETRTO: | 60-622 |
| Bandbreedte: | 2.40" |
| Bandenmateriaal: | ToGuard Compound |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 690g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4260616540475 |