Dankzij de nieuwe ToGuard Compound bieden deze banden uitzonderlijke grip in combinatie met een uitstekende rolweerstand. Ze bewijzen zich als uitstekende allrounders off-road, op wortels, rotsen of losse ondergrond en zorgen voor een spannende rit tijdens afdalingen, terwijl ze uitstekende tractie bieden bij beklimmingen. Dankzij de goed geplaatste buitenste noppen is de grip in bochten van de ENDURO simpelweg ongeëvenaard. Ondanks het agressieve profielpatroon biedt hij een uitstekende rolweerstand.
| Productnaam: | Wolfpack ENDURO MTB Vouwband - TLR | Hookless Ready | E-25 - 29x2.60" |
| Fabrikant: | Wolfpack |
| Artikelnummer: | WPK764901 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB, Enduro |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Type band: | Vouwband, Tubeless Ready |
| Luchtdruk: | 3.5bar |
| ETRTO: | 65-622 |
| Bandbreedte: | 2.60" |
| Bandenmateriaal: | ToGuard Compound |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 910g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 4260616540550 |